logo
  :: menu główne
  :: wyszukiwarka


<<< piąta część listy304. Grzegorz Szafrański, NMP-teamowiec od 7 stycznia 2006, od godziny 03:50

Nick: CHORUS
Imię: Grzegorz
Nazwisko: Szafrański
e-mail:vdb(at)vp.pl
www:www.vandenbroucke.republika.pl
Miejscowość: Zielona Góra
Województwo: lubuskie
Rocznik: 1976
Urodziny obchodzi: 20 września
NMP słucha:od 9-12 lat
Ulubieni wykonawcy: Camel, Marillion, Genesis, Porcupine Tree, King Diamond, Quidam, Annihilator, Dream Theater, Colin Bass, Megadeth, Kreator, Slayer
Coś o sobie: Najważniejsze co mam w sobie to miłość do radia. Noszę ją w sobie od ósmego roku życia, kiedy to dostałem od Mamy moje pierwsze radio 'DIANA'. Pierwsze kroki po drugiej stronie eteru spotkały mnie w PR WROCŁAM 15 maja 1994 w audycji Marka Janoty LPP Lista Polskich Przebojów, następnie zahaczałem o inne polskie rozgłośnie tj. Akademickie Radio 'ŚRUBKA', PR 'Zachód' program regionalny, Akademickie Radio 'INDEX' wszystkie w Zielonej Górze i jako ostatnie bylo RADIO 'RAK' w Krakowie. Z muzyką jestem za pan brat jeszcze z powodu pracy przez sześć lat w księgarniach muzycznych w Zielonej Górze i Krakowie. A moją największą pasją jest KOLARSTWO SZOSOWE zapoczątkowane w 1998 w Zielonej Górze w klubie kolarskim TS 'TRASA', aktualnie ścigam się w Krakowskim KS 'Cichy Kącik' Największym wyzwaniem będą jak zwykle dla amatora wyścig o Mistrzostwa Świata w Kolarstwie Szosowym Masters w austriackim St. Johan. I pamiętajcie, nie ma nic lepszego w muzyce jak żywy kontakt z naszymi ulubieńcami na koncertach. Trzymajcie się cieplutko - życzy wam CHORUS(vandenbroucke)!
305. Włodzimierz Jóźwiak, NMP-teamowiec od 7 stycznia 2006, od godziny 4:00

Nick: Rigilkent
Imię: Włodzimierz
Nazwisko: Jóźwiak
e-mail:rigilkent(at)poczta.onet.pl
www:
Miejscowość: Łódź
Województwo: łódzkie
Rocznik: 1957 - jak to niedawno było...
Urodziny obchodzi: 29 maja
NMP słucha: ab ovo
Ulubieni wykonawcy: Alan Parsons Project, Amon Düül, Ash Ra Tempel, B.J.H, Blind Faith, Camel, Caravan, Colosseum, Dead Can Dance, Eloy, EL&P, Fairport Convention, Genesis, Gentle Giant, G.G&F., Gong, P. Hammill, Hatfield & the North, S.Hillage, Jethro Tull, Kansas, Khan, King Crimson, Kraan, Manfred Mann, Moody Blues, Passport, Pink Floyd, Popol Vuh, Premiata Forneria Marconi, Procol Harum, Rare Bird, Refugee, Soft Machine, Styx, Tangerine Dream, Traffic, UFO, VDGG, Wishbone Ash, Yes, & many, many more...
Coś o sobie: Tak na gorąco... Piękna i mądra żona, córka (tylko piękna), mam też niezłą pracę - grafika stoisk targowych i internetowa (ok. 30 godzin miesięcznie - a na chleb z musztardą wystarczy!). Śpię w dzień, żyję w nocy. Zainteresowania? ...w końcu jestem bliźniakiem! To te najważniejsze: alpinizm, automobilizm (podkręciłem moją Celicę 2.0 do 315 KM - zainteresowanym mogę przesłać specyfikację), dobre kino, fotografia cyfrowa, nurkowanie, ufologia - trochę o tym piszę i tłumaczę z ang. i niem.
306. Adam Bartniczak, NMP-teamowiec od 7 stycznia 2006, od godziny 4:10

Nick: adb
Imię: Adam
Nazwisko: Bartniczak
e-mail: adam.bartniczak(at)wp.pl
www: -
Miejscowość: Jelenia Góra
Województwo: dolnośląskie
Rocznik: 1964
Urodziny obchodzi: 4 grudnia
NMP słucha: nie pamiętam
Ulubieni wykonawcy: jest caly ogrom karmazynowych dzwięków, i nie będę wymyślał kogo tak naj, naj ...(no...czekoladę z przyjemnoscią w każdej postaci)
Coś o sobie: Hm....? Z zainteresowań - w sezonie człapię po okolicznych górach i górkach, jak nie ruszam w świat, to pędzę do kina lub po dobry film. Jeśli jest okazja to i teatr nie jest tajemniczym słowem. Często spotykam się z Przyjaciółmi i znajomymi w dni wolne od zajęć obowiązkowych, a te pięć roboczych poświęcam na prace jako przedstawiciel handlowy, aby później sprawiać sobie przyjemność zakupu CD,DVD. Nie przepuszczam wszystkiego co zarobię (choć zdarzało się).
307. Sebastian Szulczewski, NMP-teamowiec od 7 stycznia 2006, od godziny 4:20

Nick: Sebol
Imię: Sebastian
Nazwisko: Szulczewski
e-mail: sebszu(at)wp.pl
www: -
Miejscowość: Bydgoszcz
Województwo: kujawsko-pomorskie
Rocznik: 1982
Urodziny obchodzi: 5 marca
NMP słucha: od 6-8 lat
Ulubieni wykonawcy: o matko.. jeśli chodzi o prog rock chyba.. VAN DER GRAAF GENERATOR, JETHRO TULL.. ale duuużo tego jest i często się zmienia, zależy od nastroju ;P
Coś o sobie: Muzyk (git) z Bydgoszczy... studiuję historię. Muzyka jest dla mnie wszystkim, z nią też wiążę swoją przyszłość, bo jak bym mógł bez niej żyć ;) uwielbiam oczywiście szeroko pojętego rocka. Od jego korzeni czyli: starego, czarnego, korzennego bluesa (ROBERT JOHNSON, WILLIE DIXON, HOWLIN' WOLF), nowszy (STEVIE RAY VAUGHAN, bracia WINTER, CHAIN, BUDDY GUY, JOHN LEE HOOKER, B.B. KING), poprzez rhythm'n'blues (CREAM, TEN YEARS AFTER, FREE, ALLMAN BROTHERS BAND, GOV'T MULE, STEAMHAMMER, CHICKEN SHACK), jazz (BILL EVANS, MILES DAVIS, LUIS ARMSTRONK, HERBIE HANCOCK), prog rock (THE MOODY BUES, THE NICE, COLOSSEUM, CAMEL, ELOY, GENTLE GIANT, GRATEFUL DEAD, ATOMIC ROOSTER, FAMILY, JODY GRIND, KROKODIL, WISHBONE ASH, SPOOKY TOOTH, TOAD, FOCUS, OUT OF FOCUS, CARAVAN, JOURNEY, ULTIMATE SPINACH, CURVED AIR, EMERSON, LAKE & PALMER, STRAWBS, TRACE, IF, JEFFERSON AIRPLANE, GENESIS, PROCOOL HARUM itd. itd...), rock (GUN, ROBIN TROWER, RORY GALLAGHER, THE DOORS, BLOODROCK, LYNYRD SKYNYRD, BUDGIE, LED ZEPPELIN, DEEP PURPLE, BLACK SABBATH), reggae, punk, przez nowszy rock, po najcięższy death metal. W każdej muzyce, nawet Hip-Hopie, hard-core'rze znajdziemy coś wartościowego.. Nie można się zamykać.. trzeba słuchać, bo o gustach się nie dyskutuje, tylko się je ma!! "BLUES TO KORZENIE, RESZTA MUZYKI TO OWOCE" /WILLIE DIXON/
308. Joanna Makaruk, NMP-teamowiec od 7 stycznia 2006, od godziny 4:30

Nick: Mała A.
Imię: Joanna
Nazwisko: Makaruk
e-mail: mac_asia(at)gazeta.pl
www: -
Miejscowość: Toruń
Województwo: kujawsko-pomorskie
Rocznik: 1981
Urodziny obchodzi: 17 września
NMP słucha: od 4-5 lat
Ulubieni wykonawcy: Hey, Led Zeppelin, Porcupine Tree
Coś o sobie: Trochę śpiewam, trochę gram na gitarze... popełniłam kilka dobrych tekstów do własnych kompozycji, które czasem nawet wychodzą na światło dzienne. Jednak w większości moje pioseneczki przeznaczone są dla uszu domowników i ewentualnie sąsiadów ;) Poza tym trochę studiuję...tzn. biorę czynny udział w tzw. życiu studenckim ;) Moim najwierniejszym kompanem jest mój Owczarek Niemiecki, który zwiedził ze mną niemal wszytkie puby toruńskiej starówki. Oprócz tego interesują mnie samochody - od wielu lat próbuję rozgryźć tajemnice działania silnika; a na co dzień... szukam celu w życiu.
309. Robert Tryka, NMP-teamowiec od 7 stycznia 2006, od godziny 4:40

Nick: huren
Imię: Robert
Nazwisko: Tryka
e-mail: huren(at)wp.pl
www: -
Miejscowość: Sosnowiec
Województwo: śląskie
Rocznik: 1974
Urodziny obchodzi: 22 grudnia
NMP słucha: od kilku miesięcy
Ulubieni wykonawcy: Porcupine Three, The Cure, XIII Stoleti, Dżem
Coś o sobie: Zainteresowania chyba typowo: muzyka :) , literatura, fotografia, chrześcijaństwo. Dorzucę także film, choć już nieco mniej.
310. Justyna Misiura, NMP-teamowiec od 7 stycznia 2006, od godziny 4:50

Nick: justa
Imię: Justyna
Nazwisko: Misiura
e-mail: justamengusta(at)yahoo.pl
www: -
Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
Województwo: małopolskie
Rocznik: 1982
Urodziny obchodzi: 12 lipca
NMP słucha: dopiero zaczynam
Ulubieni wykonawcy: Carl Cox, U2, atb
Coś o sobie: Interesują mnie komputery, wszelkie nowości z nimi związane, sport, szczególnie lubię pływanie, taniec, turystykę, kocham góry, morze.
311. Marta, NMP-teamowiec od 7 stycznia 2006, od godziny 5:00

Nick: Marta
Imię: Marta
Nazwisko:
e-mail: omysz(at)wp.pl
www: -
Miejscowość: Augustów
Województwo: podlaskie
Rocznik: 1985
Urodziny obchodzi: 9 czerwca
NMP słucha: od 1 roku
Ulubieni wykonawcy: Porcupine Tree, Marillion, Fish, Peter Gabriel, Dead Can Dance
Coś o sobie:
312. Henryk Brzeziński, NMP-teamowiec od 7 stycznia 2006, od godziny 5:10

Nick: rockfun
Imię: Henryk
Nazwisko: Brzeziński
e-mail: h-brzezinski(at)o2.pl
www: -
Miejscowość: Gorlice
Województwo: małopolskie
Rocznik: 1958
Urodziny obchodzi: 25 maja
NMP słucha: od 9-12 lat
Ulubieni wykonawcy: Pink Floyd, King Crimson, Yes, Genesis, Jethro Tull, Kate Bush, Camel, Joy Division, Umbra Et Imago, Devil Doll, Marek Grechuta, Czesław Niemen i wielu innych.
Coś o sobie: Muzyka przez duże M jest moją fascynacją od czasów licealnych albo i wcześniej. Mnóstwo nocy spędzonych przy audycjach Tomka B. mojego rówieśnika. Zaliczonych kilkanaście koncertów legend rocka. Pochodzę z okolic Krakowa, mieszkam w uroczym Beskidzie Niskim. Kocham przyrodę. Owady były tematem pracy magisterskiej na Akademii Rolniczej. Działalność gospodarcza związana z leśnictwem. Pozdrowienia.
313. Dawid Pawłowski, NMP-teamowiec od 7 stycznia 2006, od godziny 5:20

Nick: Dawidd
Imię: Dawid
Nazwisko: Pawłowski
e-mail: srednikpe(at)gmail.com
www: -
Miejscowość: Łęczna
Województwo: lubelskie
Rocznik: 1986
Urodziny obchodzi: 14 lipca
NMP słucha: dopiero zaczynam
Ulubieni wykonawcy: Tool, The Mars Volta, Riverside, Opeth, Ulver i wiele, wiele innych ;]
Coś o sobie: oj takie cos zawsze pomijam, takze i teraz pomine [;
314. Piotr Płowik, NMP-teamowiec od 7 stycznia 2006, od godziny 5:30

Nick: Pinek
Imię: Piotr
Nazwisko: Płowik
e-mail: wioleta.plowik(at)neostrada.pl
www: -
Miejscowość: Błonie
Województwo: mazowieckie
Rocznik: 1966
Urodziny obchodzi: 10 sierpnia
NMP słucha: od 4-5 lat
Ulubieni wykonawcy: Marillion, Rush, Camel, Yes, Pendragon, Arena, Flower Kings, Spock's Beard, Mostly Autumn, Karnataka...
Coś o sobie: Pracuję w firmie spdycyjno-transportowo-logistycznej (jednej z największych w Polsce). Moje zainteresowania to rodzina, sport, oraz dobra muzyka.
315. Janusz Krupa, NMP-teamowiec od 7 stycznia 2006, od godziny 5:40

Nick: Nosferatu
Imię: Janusz
Nazwisko: Krupa
e-mail: Brat-Nosferatu(at)o2.pl
www: -
Miejscowość: Stalowa Wola
Województwo: podkarpackie
Rocznik: 1984
Urodziny obchodzi: 3 października
NMP słucha: od 2-3 lat
Ulubieni wykonawcy: Lacrimosa, Pendragon, Devil Doll, Tristania, Therion, Sky, Trace, Artrosis
Coś o sobie: MUZYKA, Sztuka!!, Fotografia, Średniowiecze, Kolczugi, Miecze, Rycerstwo, Muzyka!!!!
316. Marcin Wielechowski, NMP-teamowiec od 7 stycznia 2006, od godziny 5:50

Nick: wieleh
Imię: Marcin
Nazwisko: Wielechowski
e-mail: wieleh(at)wp.pl
www:www.wieleh.prv.pl
Miejscowość: Ciechanów
Województwo: mazowieckie
Rocznik: 1985
Urodziny obchodzi: 24 maja
NMP słucha: od kilku miesięcy
Ulubieni wykonawcy: Pink Floyd, Camel, Queen, Led Zeppelin, Dire Straits, i wiele innych :)
Coś o sobie: MUZYKA, SPORT
317. Marek Krawczyk, NMP-teamowiec od 7 stycznia 2006, od godziny 6:00

Nick: Krabi
Imię: Marek
Nazwisko: Krawczyk
e-mail: marekkrawczyk1(at)op.pl
www: -
Miejscowość: Wałbrzych
Województwo: dolnośląskie
Rocznik: 1985
Urodziny obchodzi: 6 marca
NMP słucha: od 1 roku
Ulubieni wykonawcy: Feeder, Marillion, IRA, h band
Coś o sobie: Lubię muzyke, spacery, zwierzęta i wszystko co fajne...
318. Tomasz Halasz, NMP-teamowiec od 7 stycznia 2006, od godziny 6:10

Nick: Biguś
Imię: Tomasz
Nazwisko: Halasz
e-mail: tomekk_nt(at)o2.pl
www: -
Miejscowość: Nowy Tomyśl
Województwo: wielkopolskie
Rocznik: 1989
Urodziny obchodzi: 30 stycznia
NMP słucha: dopiero zaczynam
Ulubieni wykonawcy: Riverside, Dream Theater, Petrucci, Satriani
Coś o sobie:
319. Ola Liszkiewicz, NMP-teamowiec od 7 stycznia 2006, od godziny 6:20

Nick: Olanek
Imię: Ola
Nazwisko: Liszkiewicz
e-mail: ashley000(at)o2.pl
www: -
Miejscowość: Błonie
Województwo: mazowieckie
Rocznik: 1987
Urodziny obchodzi: 11 września
NMP słucha: od kilku miesięcy
Ulubieni wykonawcy: Riverside, Porcupine Tree, Anathema, Blackfield, Archive, Pain Of Salvation, TOOL, Tori Amos, Dream Theater, Quidam, The Gathering, Incubus
Coś o sobie: Wygodnie odpoczywam, ogrodzona murem snu od świata otoczonego mrokiem...
320. Anna Skalska, NMP-teamowiec od 7 stycznia 2006, od godziny 6:30

Nick: Merigold
Imię: Anna
Nazwisko: Skalska
e-mail: ania_skalska(at)o2.pl
www: www.archianna.livenet.pl
Miejscowość: Łomianki
Województwo: mazowieckie
Rocznik: 1980
Urodziny obchodzi: 2 lipca
NMP słucha: dopiero zaczynam
Ulubieni wykonawcy: Pink Folyd, Raz Dwa Trzy, Tori Amos, ...
Coś o sobie: Architekt - z zawodu, z serca i duszy. Poza tym góry, wiatr we włosach, dobra herbata i zdziwione przyglądanie się światu.
321. Marzena Feliksiak, NMP-teamowiec od 7 stycznia 2006, od godziny 6:40

Nick: maraa
Imię: Marzena
Nazwisko: Feliksiak
e-mail: marzennaf(at)op.pl
www: -
Miejscowość: Tarczyn
Województwo: mazowieckie
Rocznik: 1981
Urodziny obchodzi: 3 października
NMP słucha: od 2-3 lat
Ulubieni wykonawcy: Tool, Riverside, Indukti, Quidam, Porcupine Tree, Tori Amos, Kate Bush...
Coś o sobie: Zajmuję się słuchaniem muzyki, dobrej muzyki :)
322. Tomek Kurdyła, NMP-teamowiec od 7 stycznia 2006, od godziny 6:50

Nick: Lolek
Imię: Tomek
Nazwisko: Kurdyła
e-mail: wildGuar(at)go2.pl
www: http://www.sfr-bootleg.net/
Miejscowość: Moszczaniec
Województwo: podkarpackie
Rocznik: 1978
Urodziny obchodzi: 13 października
NMP słucha: od 6-8 lat
Ulubieni wykonawcy: DREAM THEATER, LTE, RUSH, Dave Matthews Band, Fish, Ayreon, Mike Oldfield, Pink Floyd, -123 min., The Allman Brothers Band, Spock's Beard
Coś o sobie: Jestem asystentem polonistyki krośnieńskiej uczelni, lubię akwaria (ale rybek nie hoduję i akwarium nie mam)
323. Paweł Z., NMP-teamowiec od 7 stycznia 2006, od godziny 7:00

Nick: zy
Imię: Paweł
Nazwisko: Z.
e-mail: zy(at)wp.pl
www: www.few.vu.nl/~pzareba
Miejscowość: Kraków
Województwo: małopolskie
Rocznik: 1979
Urodziny obchodzi: 29 maja
NMP słucha: dopiero zaczynam
Ulubieni wykonawcy: Anathema, Dream Theater, The Gathering, Katatonia, Riverside, Pink Floyd
Coś o sobie:
324. Przemysław Białk, NMP-teamowiec od 7 stycznia 2006, od godziny 7:10

Nick: bialkomat
Imię: Przemysław
Nazwisko: Białk
e-mail: bialkomat(at)op.pl
www: -
Miejscowość: Władysławowo
Województwo: pomorskie
Rocznik: 1981
Urodziny obchodzi: 20 stycznia
NMP słucha: od 2-3 lat
Ulubieni wykonawcy: Dream Theater
Coś o sobie: W Gdańsku studiuję informatykę a w domu studiuję muzykę!! ;)))
325. Grzegorz Grajewski, NMP-teamowiec od 7 stycznia 2006, od godziny 7:20

Nick: Grajek
Imię: Grzegorz
Nazwisko: Grajewski
e-mail: agentgg(at)wp.pl
www: brak
Miejscowość: Wronki
Województwo: wielkopolskie
Rocznik: czterdziesty
Urodziny obchodzi: 24 listopada
NMP słucha: od 6-8 lat
Ulubieni wykonawcy: Jeżozwierze; Komanada Pinka Floyda; Iron Buterfly; T2; Riversi; SBB i inne "psychole"
Coś o sobie: Oprócz tego, że jeszcze mam jakieś zajęcie przynoszące parę groszy, to słucham dużo muzyki (głównie wieczorami i nocami) i czasami wyrywam się na koncerty. Pozdrowionka z Wronka
326. Sebastian Nowak, NMP-teamowiec od 7 stycznia 2006, od godziny 7:30

Nick: Antimatter
Imię: Sebastian
Nazwisko: Nowak
e-mail: antimatter(at)tlen.pl
www: N/A
Miejscowość: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Rocznik: 1976
Urodziny obchodzi: 24 stycznia
NMP słucha: od 6-8 lat
Ulubieni wykonawcy: Marillion. długo nic. cała reszta. :)
Coś o sobie: zajmuję się kręceniem w telewizorze. odpoczywam patrzćc jak rośnie trawa. nie lubię ludzi.
327. Paweł Szybowski, NMP-teamowiec od 7 stycznia 2006, od godziny 19:00

Nick: sigurelf
Imię: Paweł
Nazwisko: Szybowski
e-mail: szybopawel(at)o2.pl
www: -
Miejscowość: Jasienica
Województwo: małopolskie
Rocznik: 1979
Urodziny obchodzi: 30 czerwca
NMP słucha: od 9-12 lat
Ulubieni wykonawcy: Lacrimosa, Pink Floyd, Porcupine Tree, Death
Coś o sobie: Muzyka, film, książka - w ciepłym fotelu; i rozmyślania podczas górskich wędrówek.
328. Ryszard Westphal, NMP-teamowiec od 15 stycznia 2006, od godziny 20:00

Nick: Wess
Imię: Ryszard
Nazwisko: Westphal
e-mail: ryszard.westphal(at)neostrada.pl
www: -
Miejscowość: Wejherowo
Województwo: pomorskie
Rocznik: 1963
Urodziny obchodzi: 16 kwietnia
NMP słucha: od 6-8 lat
Ulubieni wykonawcy: Led Zeppelin, Pink Floyd, Janis Joplin, Black Sabbath, Deep Purple.
Coś o sobie: Pracuję w hurtowni spożywczej. Interesuję się muzyką i sportem.
329. Krzysiek Sitko, NMP-teamowiec od 16 stycznia 2006, od godziny 23:25

Nick: ToF
Imię: Krzysiek
Nazwisko: Sitko
e-mail: freeunderground(at)wp.pl
www: -
Miejscowość: Rzeszów
Województwo: podkarpackie
Rocznik: 1985
Urodziny obchodzi: 2 sierpnia
NMP słucha: dopiero zaczynam
Ulubieni wykonawcy: Riverside, System Of A Down, Tool, Slipknot i wiele innych...
Coś o sobie: Jestem studentem, interesuję się przede wszystkim muzyką i sportem...
330. Artur Bartnik, NMP-teamowiec od 17 stycznia 2006, od godziny 10:20

Nick: Abraxaser
Imię: Artur
Nazwisko: Bartnik
e-mail: abraxaser(at)interia.pl
www: -
Miejscowość: Świdnik
Województwo: lubelskie
Rocznik: 1979
Urodziny obchodzi: 19 stycznia
NMP słucha: od 4-6 lat
Ulubieni wykonawcy: Szerokie spektrum od progresji i art rocka poprzez klasykę i mocne brzmienia aż po okołogotyckie klimaty. Nie ma sensu wymieniać poszczególnych kapel, jest tego zbyt dużo, choć mocno cenię Polską scenę muzyczną.
Coś o sobie: NMP słucham już od kilku ładnych lat jednak bardzo nieregularnie, co wymusza charakter mojej pracy (kształcę przyszłość naszego narodu czyli studentów na uniwerku:). Poza pracą, moją prawdziwą pasją jest muzyka i to przez duże M. A ponieważ ilość ciekawych audycji i stacji radiowych kurczy się w sposób zastraszający, wciąż cierpię na niedostatek pięknych dźwięków i jestem gotów ślęczeć do późnych godzin nocnych by móc rozkoszować się taką muzyką (czasem nawet kosztem mych studentów, ale mam nadzieję, że wybaczą mi to, od czasu do czasu:) O reszcie zainteresowań może jeszcze kiedyś napiszę...
331. Agnieszka Ożarowska, NMP-teamowiec od 22 stycznia 2006, od godziny 14:00

Nick: charlotte
Imię: Agnieszka
Nazwisko: Ożarowska
e-mail: agnieszkaozarowska(at)wp.pl
www: -
Miejscowość: Gdańsk
Województwo: pomorskie
Rocznik: 1985
Urodziny obchodzi: 22 grudnia
NMP słucha: od roku
Ulubieni wykonawcy: The Cure, Riverside, Cocteau Twins
Coś o sobie: Studiuję, a w wolnych chwilach rysuję.
332. Janusz Fudala, NMP-teamowiec od 22 stycznia 2006, od godziny 14:10

Nick: kuczman
Imię: Janusz
Nazwisko: Fudala
e-mail: kuczman(at)gazeta.pl
www: -
Miejscowość:
Województwo: podlaskie
Rocznik: 1961
Urodziny obchodzi: 12 grudnia
NMP słucha: dopiero zaczynam
Ulubieni wykonawcy:
Coś o sobie: Hm... wychowałem się na pożyczanych albumach LZ, PF, KC etc., a po emigracji do USA potwornie zaniedbałem swoje polskie korzenie muzyki rockowej... Dzisiaj, po ponad 25 latach wracam do wartości tych oryginalnych. Uwielbiam też specyficzne sfery jazzu. Chcesz mnie poznać? Odwiedź www.space.tammi.pl, pewnego rodzaju info przekrój... Mam przyjaciół w sferze muzyki http://sevenleagueboots.com/ Henry jest też współudziałowcem w biznesie mojego szwagra http://www.bagend.com/ Hahaha... od dwóch lat nie mam domowego kina... Na pewno się prosił nie będę :P
To ja...
333. Daniel Suchodolski, NMP-teamowiec od 24 stycznia 2006, od godziny 12:00

Nick: Rainbow
Imię: Daniel
Nazwisko: Suchodolski
e-mail: suchy1113(at)wp.pl
www: -
Miejscowość: Czerśl
Województwo: lubelskie
Rocznik: 1987
Urodziny obchodzi: 26 czerwca
NMP słucha: dopiero zaczynam
Ulubieni wykonawcy: Riverside, Porcupine Tree, Dream Theater
Coś o sobie:
334. Anna Hawrot, NMP-teamowiec od 28 stycznia 2006, od godziny 03:40

Nick: (h)anka
Imię: Anna
Nazwisko: Hawrot
e-mail: stforek-potforek(at)o2.pl
www: -
Miejscowość: Lublin
Województwo: lubelskie
Rocznik: 1985
Urodziny obchodzi: 17 grudnia
NMP słucha: od 2-3 lat
Ulubieni wykonawcy: King Crimson, Anathema, Archive, Jeff Buckley, Peter Gabriel, Pink Floyd, Marillion, Blow Up Hollywood, Riverside, Katatonia, Chroma Key, Pain of Salvation, Placebo, The Cure, Porcupine Tree, The Smiths
Coś o sobie: Należę do tych szczęśliwców, którzy studiują to, co ich interesuje - psychologię. Ponadto fascynuje mnie muzyka (bardzo oryginalne w nmp-teamie (-; ), literatura, oraz (od niedawna) rowerki. Uwielbiam długie spacery, góry, koncerty, ruch, zmiany nowe miejsca i nowych ludzi, zwłaszcza jeżeli funkcjonują na wysokim poziomie absurdu i abstrakcji. (-;
Istnieje kilka rzeczy, którch nie znoszę. Jedną z nich jest PIWO.
335. Piotr Gromowski, NMP-teamowiec od 06 lutego 2006, od godziny 00:00

Nick: DreamSpaceRock
Imię: Piotr
Nazwisko: Gromowski
e-mail: pgch(at)o2.pl
www: www.progarchives.com
Miejscowość: Chojnice
Województwo: pomorskie
Rocznik: 1983
Urodziny obchodzi: 29 listopada
NMP słucha: od 1 roku
Ulubieni wykonawcy: Eloy, Camel, Kitaro, Rush, Porcupine Tree, Gong
Coś o sobie: Psychologia, Media no i oczywiście muzyka
336. Stachu Lenart, NMP-teamowiec od 18 lutego 2006, od godziny 23:50

Nick: Solace
Imię: Stachu
Nazwisko: Lenart
e-mail: Solace(at)wp.pl
www: -
Miejscowość: Katowice
Województwo: śląskie
Rocznik: 1985
Urodziny obchodzi: 22 marca
NMP słucha: od 4-5 lat
Ulubieni wykonawcy: Karmazynowy jeżowielbłąd... i tak dalej... wszytko co wpadnie w me uszęta okropne... :)
Coś o sobie: Uwielbiam podróżować... szczególnie w nocy i pociągiem... szczególnie wracać z pięknych i wspaniałych koncertów. (A w wolnych chwilach studiuję sobie transport :) )
337. Mariusz Olczykowski, NMP-teamowiec od 19 lutego 2006, od godziny 23:10

Nick: kaczor
Imię: Mariusz
Nazwisko: Olczykowski
e-mail: kaczor18(at)poczta.onet.pl
www: -
Miejscowość: Bełchatów
Województwo: łódzkie
Rocznik: 1967
Urodziny obchodzi: 19 maja
NMP słucha: od 2-3 lat
Ulubieni wykonawcy: Marillion, Rush, Peter Gabriel, Genesis, Blue Nile, Supertramp, Camel, Pendragon, IQ, Joni Mitchell, Kate Bush i wielu wielu innych
Coś o sobie: Dosyć trudne pytanie, ale w skrócie: to oczywiście muzyka, wędkarstwo, literatura na którą nie mam niestety czasu, sport itd...
338. Zbyszek Hanas, NMP-teamowiec od 3 marca 2006, od godziny 12:30

Nick: Catalyst
Imię: Zbyszek
Nazwisko: Hanas
e-mail: zbyszekhanas(at)wp.pl
www: -
Miejscowość: Gdańsk
Województwo: pomorskie
Rocznik: 1982
Urodziny obchodzi: 20 lipca
NMP słucha: od 4-5 lat
Ulubieni wykonawcy: Genesis, Oceansize, Porcupine Tree, Pink Floyd, King Crimson, Collage, Satellite... długo by wymieniać
Coś o sobie: Prawie magister :) Interesuję się głównie muzyką spod znaku muzycznych pejzaży. Od niedawna posiadacz pierwszej w życiu gitary akustycznej :)
339. Mateusz Szewczuk, NMP-teamowiec od 3 marca 2006, od godziny 12:35

Nick: mat
Imię: Mateusz
Nazwisko: Szewczuk
e-mail: mat92(at)tlen.pl
www: -
Miejscowość: Tonbridge (UK)
Rocznik: 1992
Urodziny obchodzi: 18 listopada
NMP słucha: od kilku miesięcy
Ulubieni wykonawcy: Abraxas, Marillion, Queen, Pink Floyd, Black Sabbath, Led Zeppellin
Coś o sobie: Uczę się w Angli. A muzyki słucham dzięki mojemu ojcu.
340. Jan Szewczuk, NMP-teamowiec od 3 marca 2006, od godziny 12:40

Nick: logan
Imię: Jan
Nazwisko: Szewczuk
e-mail: logan63(at)tlen.pl
www: -
Miejscowość: Tonbridge (UK)
Rocznik: 1963
Urodziny obchodzi: 18 października
NMP słucha: od samego początku
Ulubieni wykonawcy: Abraxas, Marillion, Queen, Pink Floyd, Black Sabbath, Led Zeppellin, Deep Purple, Uriah Heep, Kiss, King Crimson
Coś o sobie: Słucham muzyki od zawsze i gram na gitarze i innych instrumentach.

siódma część listy >>>  :: menu #2

© 2002 - 2006 Noc Muzycznych Pejzaży. Wszelkie prawa zastrzeżone.
www.pejzaze.prv.pl
wykonanie: PPinki, Pendragon i Shesmovedon
logo: Iwona i Mirek Kielar
dziękujemy firmie Venco oraz serwisowi artrock.pl za udostępnienie miejsca na serwerze
strona istnieje od 2 stycznia 2002r.

nasze rocznice: 5.01.1992 - pierwsza audycja w RMF, 18/19.04.1998 - powrót audycji (tym razem w PR3)